PODĚKOVÁNÍ A PŘÁNÍ

Vážení rodiče,

chtěla bych vám tímto poděkovat za to, jak jsme společně zvládli toto náročné období. Jsem moc ráda, že se nám Covid vyhnul a vydrželi jsme společně až do Vánoc.

Předvánoční čas jsme sice strávili jinak než obvykle, ale moc jsme si to s dětmi užili. Atmosféra ve třídách byla veselá a sváteční, děti byly veselé a natěšené. Pondělní den, kdy školku navštívil Ježíšek byl jiný, né jen pro děti, ale i pro nás učitelky. Odpovídal situaci, která je nyní v celé ČR. Ale já sama doufám, že pro další roky bude již tento den za přítomnosti rodičů. Bez Vás to není ono.  Děkujeme za krásné dárky, které jste dětem nadělili a za dárky i pro nás paní učitelky. Moc si toho vážíme.

Video, které pro vás chystáme bude na našich www stránkách.

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ VÁNOCE, UŹIJTE SI JE V KLIDU A POHODĚ. V NOVÉM ROCE HLAVNĚ ZDRAVÍ .

V Novém roce se budeme těšit, snad za normálních podmínek. Sledujte prosím naše stránky, budu vás informovat.

Zuzana Čepelová – ředitelka MŠ